Start

VETIKA - CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH I DZIKICH

W Przychodni Weterynaryjnej Vetika Wasze zwierzęta otrzymają kompleksową i fachową opiekę weterynaryjną. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu placówki m.in. w cyfrowy rentgen i usg, ekg, oraz szerokiej diagnostyce laboratoryjnej (badania krwi, moczu, badania cytologiczne, wymazy, posiewy, szybkie testy diagnostyczne) możliwe jest szybkie rozpoczęcie skutecznego leczenia. Pomagamy też w dochodzeniu do pełnej sprawności dzięki rehabilitacji (masaże, laseroterapia, magnetoterapia).

Z taką samą uwagą jak psy i koty traktujemy ptaki i zwierzęta egzotyczne. Specjalistycznym leczeniem obejmujemy gryzonie, króliki, fretki, szopy, jeże, gady (żółwie, gekony, kameleony, agamy, legwany, węże), ptaki (papugi, ptaki drapieżne, drób i gołębie ozdobne), żeby wymienić te najpopularniejsze.

Jesteśmy przychodnią weterynaryjną, w której dobro pacjenta i jego komfort jest na pierwszym planie. Każdym zwierzęciem opiekujemy się z pełnym zaangażowaniem i troską, nie zapominając przy tym o dobrych relacjach z jego właścicielem. Tylko w atmosferze pełnego zaufania możliwe jest stworzenie skutecznej współpracy pozwalającej na szybkie dojście do zdrowia naszych pacjentów.

W obrębie przychodni znajduje się sklep zoologiczny, w którym można zakupić karmy i diety lecznicze renomowanych firm (m.in. Royal Canin, Hills, Purina) oraz specjalistyczne karmy dla ptaków i zwierząt egzotycznych (m.in. Versele Laga, Harrison’s Bird Food, Zuzala, Rodicare, Oxbow).

Dodatkowo wyróżnia nas leczenie zwierząt, które nie mają opiekunów mogących się nimi zająć. Razem z Fundacją Akcja dla Dzikich Zwierząt pomagamy rannym dzikim zwierzętom w powrocie na wolność. W Vetice działa Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt.

Zapraszamy do Przychodni Vetika - miejsca przyjaznego zwierzakom, gdzie weterynaria to pasja!

tukann

Zwierzęta egzotyczne

Leczymy, szczepimy, odrobaczamy, sterylizujemy, kastrujemy, chipujemy, radzimy jak się opiekować‡, badamy krew, prześwietlamy, robimy badania usg, korygujemy zęby.... i wiele innych! Czytaj więcej...

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9 - 12 / 15 - 20
Sobota: 10 -15

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów wizyt. Umówieni pacjenci są przyjmowani w pierwszej kolejności, za wyjatkiem nagłych przypadków.

Vetika Kontakt

Weterynarz Kraków Płaszów - Karolina Ptak
Specjalizacja:
Ptaki, Zwierzęta egzotyczne

house  Lipska 49, 30-721 Kraków
telephone  511 195 708

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.