Cyfrowy Rentgen i USG

Cyfrowy Rentgen i USG

Diagnostyka obrazowa stała się już dawno niezbędnym elementem diagnostycznym w weterynarii. Trudno jest już sobie wyobrazić pracę weterynarza bez możliwości wykonania badania usg czy zdjęcia rentgenowskiego. Niedługo tak też będziemy myśleć o radiografii cyfrowej, bo jakość pracy jest tak zdecydowanie lepsza w porównaniu do tradycyjnej analogowej formy. Szybki proces wywoływania zdjęcia, niezawodny sposób archiwizacji danych, obróbka zdjęć umożliwiająca uwidocznienie szczegółów, niesamowita jakość obrazu – to wszystko zyskujemy dzięki radiografii cyfrowej.

tukann

Zwierzęta egzotyczne

Leczymy, szczepimy, odrobaczamy, sterylizujemy, kastrujemy, chipujemy, radzimy jak się opiekować‡, badamy krew, prześwietlamy, robimy badania usg, korygujemy zęby.... i wiele innych! Czytaj więcej...

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9 - 12 / 15 - 20
Sobota: 10 -15

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów wizyt. Umówieni pacjenci są przyjmowani w pierwszej kolejności, za wyjatkiem nagłych przypadków.

Vetika Kontakt

Weterynarz Kraków Płaszów - Karolina Ptak
Specjalizacja:
Ptaki, Zwierzęta egzotyczne

house  Lipska 49, 30-721 Kraków
telephone  511 195 708

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.