Dzikie zwierzęta

Dzikie zwierzęta

Dzikie zwierzęta są stale obecne w naszym miejskim środowisku. Ptaki (czy to sikorka, kos, myszołów, czy łyska), wiewiórki, jeże, nietoperze, kuny, sarny, a nawet dziki towarzyszą nam w mniej lub bardziej widoczny sposób. Czasami zdarza się, że potrzebują naszej pomocy – kontakt z człowiekiem nie zawsze kończy się dla nich dobrze.

Do najczęstszych przyczyn trafiania ich do ośrodka można zaliczyć m.in. potrącenia przez środki transportu, postrzały, zatrucia, pogryzienia przez psy lub koty, kolizje z liniami elektrycznymi. Czasami zmagają się z chorobą lub są po prostu osłabione. Dzięki leczeniu w Vetice dostają szansę powrotu na wolność.

Dzikie zwierzęta

tukann

Zwierzęta egzotyczne

Leczymy, szczepimy, odrobaczamy, sterylizujemy, kastrujemy, chipujemy, radzimy jak się opiekować‡, badamy krew, prześwietlamy, robimy badania usg, korygujemy zęby.... i wiele innych! Czytaj więcej...

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9 - 12 / 15 - 20
Sobota: 10 -15

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów wizyt. Umówieni pacjenci są przyjmowani w pierwszej kolejności, za wyjatkiem nagłych przypadków.

Vetika Kontakt

Weterynarz Kraków Płaszów - Karolina Ptak
Specjalizacja:
Ptaki, Zwierzęta egzotyczne

house  Lipska 49, 30-721 Kraków
telephone  511 195 708

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.