Hotel dla ptaków i zwierząt egzotycznych

Hotel dla ptaków i zwierząt egzotycznych

Już nie musisz się martwić o swojego zwierzaka wybierając się na wakacje lub kilkudniowy wyjazd! Można zostawić u nas każdego gryzonia, królika, czy też papugę lub innego ptaka. Przed przyjęciem zostanie on poddany badaniu klinicznemu i zostanie zebrany wywiad, czyli ważne informacje na jego temat. Możesz przywieźć ze sobą jego ulubione jedzenie. W trakcie pobytu w hotelu zwierzak będzie miał zrobione bezpłatne badanie kału i jeśli okaże się to konieczne, zostanie odrobaczony.

Mimo, że nie przyjmujemy do hotelu większych zwierząt jak psy i koty, możemy pomóc w znalezieniu odpowiedzialnego opiekuna, który zajmie się Twoim przyjacielem podczas Twojej nieobecności. Współpracujemy z wykwalifikowanymi opiekunami zwierząt, posiadającymi certyfikat ukończenia kursu dla petsitterów organizowanego przez behawiorystę Andrzeja Kłosińskiego.

tukann

Zwierzęta egzotyczne

Leczymy, szczepimy, odrobaczamy, sterylizujemy, kastrujemy, chipujemy, radzimy jak się opiekować‡, badamy krew, prześwietlamy, robimy badania usg, korygujemy zęby.... i wiele innych! Czytaj więcej...

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9 - 12 / 15 - 20
Sobota: 10 -15

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów wizyt. Umówieni pacjenci są przyjmowani w pierwszej kolejności, za wyjatkiem nagłych przypadków.

Vetika Kontakt

Weterynarz Kraków Płaszów - Karolina Ptak
Specjalizacja:
Ptaki, Zwierzęta egzotyczne

house  Lipska 49, 30-721 Kraków
telephone  511 195 708

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.